Про нас Лінгва Водевіль - Lingua Vaudeville

Трохи фактів про нас

Ми не просто курси англійської мови, а цілий театр
Свої костюми
Наш театр повністю забезпечений костюмами, що дає змогу ставити вистави та спектаклі на будь-яку тематику.
Методологія
Забудьте про вивчення слів і правил з підручника, весь матеріал засвоюється природньо під час розмовних вправ.
Розмовна практика
100% розмовної практики. Ви постійно будете спілкуватися, тренувати вимову і інші навички, в тому числі і з носіями мови.
Граматика
Проста граматика. Ви зможете писати базові речення з використанням простих і знайомих слів.
Заняття
Заняття проводяться в ігровій формі. Часто проводимо квести, свята з костюмованими виступами і веселими конкурсами.
Контроль
Крім всіх переваг, у нас є одне золоте правило - виконувати всі завдання!

Лінгва Водевіль — Lingua Vaudeville

Наша оорганізація з 2010 року надає можливість дітям та підліткам проявити та розширити свій талант. Програми надають виразності освіті, мистецтві, різноманітності таланту та життєвим навичкам. Також влітку є англійські табір, який розташований в мальовничому селі.

Актори віком 6–18 років виконують п’єси та мюзикли. Театр розвитку молоді заохочує творчість, впевненість та командну роботу дітей.

Творчість вимагає мужності

Виступ перед живою аудиторією створює впевненість, надихає на творчість та заохочує роботу в команді незалежно від віку, але для деяких молодих людей така творчість може посадити насіння, яке переросте у пристрасть на все життя. Будь то здорове хобі чи початок чудової кар’єри, дитячий театр завжди існує в їхніх серцях і думках.

Ця фантастична організація передає могутність видовища маленьким громадам по всій країні та за кордоном своєю унікальною гастрольною театральною програмою.

Вистави на зразок «Весілля з сюрпризом» мають на меті створити сучасне відчуття класичним сюжетам, об’єднати дітей, дорослих і представити їх для широкої публіки та шкільних колективів.

Театр ляльок

Ляльки дають можливість для драматичній гри, сприяють виразній мові, емоційному вираженню та соціальному розвитку.

Покладання ляльок в руки дітей, а точніше — на руки дітей, може створити корисні можливості для навчання у багатьох сферах розвитку. Ляльки — це іграшки, що допомагають підтримувати навички усної мови та спілкування, соціальний / емоційний розвиток та допомагати дітям пізнавати та розуміти навколишній світ за допомогою безпечної, образної гри. Для багатьох дітей це відкриває новий світ спілкування, який підтримує оволодіння мовними навичками. Діти навчаються розмовляти та формулювати свої думки та слова, щоб найкраще передати своє повідомлення. Один з дуже ефективних способів розвитку мовних навичок дітей з ляльками — це рольова гра для моделювання усної мови. Це може означати моделювання правильної структури речень або введення нового словника в розмову.

Сценічний текст сучасного драматичного спектаклю це є найчастіше сплав елементів різних видів мистецтв: живопису, скульптури, музики, декламації, хореографії, пантоміми, вільної пластики, вокалу, інструментального мистецтва.

Хореографія в театрі

Пластичне, ритмічне виховання і хореографічні навички входять в число основних елементів системи професійної підготовки актора. Головне завдання нашого театру-виховання гармонійно розвиненого тіла актора, куди входять такі складові чинники, як: вільний рух і координація, музикальність і ритмічність, гнучкість і пластичність, зорова і м’язова пам’ять, емоційна і танцювальна виразність.

Літній табір у селі.

Веселий і веселий літній час на свіжому повітрі серед красивих квітів поблизу лісу… Дихання свіжим чистим повітрям, слухаючи спів птахів рано вранці… Проведення вільного часу, розслабляючись з розвагами та вдосконаленням англійської мови… Смакування національної їжі та джерельної води … Все це є справжнім задоволенням і втіхою!

Час для розваг –  з 15 червня до 15 серпня. Тільки одна група – 10 дітей.

Контакти
вул.Єлізаветинська, буд. 7А, кв.2, м.Одеса, 65082
+380503951616
З 10:00 до 18:00
Підписатись на новини